novinky

Vianoce 2021

Opäť prichádza čas vianočný. V našom zariadení cítiť veselú predvianočnú atmosféru. Klienti dokončili svoje darčeky a vianočné pozdravy pre svojich blízkych. Odmenou za ich usilovnosť a zároveň milým prekvapením bolo predvianočné vystúpenie detí zo ZŠ Nitrianske Rudno, ktoré prebehlo v súlade s protipandemickými opatreniami na vonkajšom priestranstve pod terasou nášho zariadenia. O to vrúcnejšie si naši klienti užili nádherné umelecké predstavenie, ktoré vytislo slzičky šťastia nejednému z nich. Deti zároveň odovzdali seniorom krabičky plné lásky za čo im a všetkým , ktorí sa zapojili do takéhoto úžasného projektu patrí obrovské ďakujem.

 

Touto cestou sa chceme poďakovať aj detičkám z Centra pre deti a rodiny Kolárovo, ktoré vyrobili pre našich seniorov krásne vianočné pozdravy a otlačkami ich vlastných šikovných rúk namaľovali čarovný obraz, ktorý bude tešiť našich klientov v spoločenskej miestnosti každý deň.
Ďakujeme a všetkým prajeme krásne a pokojné Vianoce prežité v zdraví.

 

Za všetkých dobrých ľudí s veľkým srdcom, ktorí obdarovali našich klientov sme zabezpečili odslúženie svätej omše v Rímskokatoliíckom kostole v Nitrianskom Rudne.